درباره ما

آشنایی با ما

شرکت تلاشگران فروغ اندیشه در سال 1389 با موضوع بازرگانی تاسیس گردید و سپس با اخذ تمامی مجوزهای مربوط در این حوزه و استفاده از همکاری کارشناسان و متخصصان مجرب سعی در پیشبرد هر چه بهتر اهداف خود نمود . تلاشگران با شعار حرکت در مسیر اندیشه کار خود را اغاز نمود.

شرکت در سال 1395 موفق به اخذ کارت کارگزاری گمرک گردید تا بتواند تمامی مراحل بازرگانی خارجی را با استفاده از پتانسیل داخلی خود پوشش دهد و حال ما قادریم تمامی مراحل بازرگانی شامل مشاوره در کلیه خدمات مرتبط، انجام تمامی مذاکرات مربوط به خرید خارجی، ثبت سفارش، گشایش اعتبار اسنادی و انجام حواله، اخذ مجوزهای مورد نیاز، پیگیری و انجام تمامی تشریفات مربوط به حمل خارجی و داخلی و ترخیص کالا از گمرک همراه شما باشیم.

هدف ما حفظ امنیت مالی مشتری با ابزار دقت، سرعت، صداقت در طی عملیات اجرایی می باشد.

ما می توانیم  با تامین رضایت واسودگی خاطر شما در جهت شکوفایی اقتصاد کشور گام برداریم.

جزئیات بیشتر
  • کمک به تولید کنندگان در جهت ایجاد یا توسعه بازارهای فروش خارجی.

    انجام مطالعه بازار با هدف دستیابی به مناسب ترین شرایط.

    انجام دقیق فعالیت های اجرایی با هدف جلوگیری از هدر روی منابع.

  • ما می خواهیم با ایجاد بازار پررونق و الزام به کسب ارزش افزوده بالاتر در حوزه تخصصی شرکت در جهت رسیدن به منافع مالی بالاتر و حفظ ارزش منابع قدم برداریم ما به دنبال ایجاد بازارهای جدید و پایدار و توسعه بازارهای موجود هستیم.

  • شرکت ما قادر خواهد بود بازارهای جدید صادراتی را با نگاه ایجاد تعامل سازنده بین تولید کننده و بازار هدف تشکیل دهد و از انجایی که با ایجاد این تعامل می توان نظر هر دو طرف را براورده نمود پس ارتباطی پایدار شکل خواهد گرفت  و از طرف دیگر می تواند بازارهای موجود را توسعه دهد و بسیاری از افراد را از این تفکر بهره مند سازد.